Vesa Team wychodzi z grupy CS:GO Cup

Vesa Team po kontrowersyjnym walkowerze, awansował do ćwierćfinałów turnieju CS:GO Cup.

Vesa Team udało się wyjść z grupy w rozgrywkach organizowanych przez CS:GO Cup. Awans niestety nie obył się bez pewnego skandalu, którego bohaterami była akademia BongoNeiro.

Walka o wyjście z grupy

O awansie do kolejnej fazy turnieju miał zadecydować ostatni mecz Vesy z BongoNeiro Academy. Mecz jednak zakończył się walkowerem na korzyść byków, które dzięki takiemu rezultatowi, zanotowały bilans 2-1,  umożliwiający im grę w ćwierćfinale.

Powody w/o

Dlaczego jednak spotkanie grupowe zakończyło się walkowerem na niekorzyść drużyny BongoNeiro? Powodem było złamanie przez wspomniany zespół szeregu punktów regulaminu turnieju.

Administracja po wnikliwym przejrzeniu sprawy, zadecydowała o dyskwalifikacji akademii – co raczej nikogo nie powinno zbytnio dziwić.

Rewanż?

Co ciekawe, w ćwierćfinale Vesa Team zmierzyła się z głównym składem BongoNeiro. O tym jak im poszło przeczytacie w jednym z kolejnych newsów na naszej stronie.

Źródło: Vesa Team, CS:GO Cup


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebookuoraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.