Vesa Team stawia na Finów

Vesa Team postanowił przyjąć w swoje szeregi Fiński skład CS:GO.

Vesa Team postanawia kolejny raz zaryzykować i przyjąć pod swoje skrzydła dywizję CS:GO spoza Polski. Tym razem padło na zawodników z Finlandii.

Kolejne podejście?

Decyzja jest o tyle zaskakująca, że Vesa już raz próbowała swoich sił z międzynarodową dywizją CS:GO. Wtedy współpraca zakończyła się dość szybko, bo sami gracze nie wykazywali zbyt wielkich chęci do reprezentowania barw organizacji w polskich turniejach.

Vesa Team w ESEA Open

Teraz jednak wszystko może wyglądać zupełnie inaczej. Nowy zespół występuje w barwach Vesa Team podczas niedawno rozpoczętych zmagań w ramach 37 sezonu ESEA Open.

Fiński skład Vesa Team CS:GO:

  • Veeti Veiska Pekkola
  • Kim Kimzu Mattila
  • Mikko Itz Heiskanen
  • Eemil EoJz Jääskeläinen
  • Anton Zuba Siiskonen

Koniec współpracy z 2 zawodników

Podjęcie współpracy z nową drużyną CS:GO, oznacza także pożegnanie się z dwoma zawodnikami, którzy – pomimo rozpadu poprzedniej dywizji, pozostali w organizacji. Hawaii i Zaha opuszczają więc oficjalnie Vesę. Od teraz mogą rozpocząć poszukiwania kolejnych wyzwań.

Źródło:  Vesa Team


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.