vesa team

Vesa Team powraca z dużymi zmianami

Vesa Team powrócił do działania, po odejściu poprzedniego właściciela.

Vesa Team w ostatnim czasie pozostawał nieaktywny w e-sportowym środowisku. Taki stan rzeczy funkcjonował aż do 1 września, kiedy to odsłonięte zostały wszystkie karty.

Okazało się, że zmianie uległ właściciel projektu. Odświeżona została także szata graficzna oraz pojawił się nowy skład CS:GO.

Znacząca zmiana w zarządzie

Pierwsza zmiana dotyczy właściciela. Po 2,5 latach pracy na rzecz Vesy, organizację opuszcza xaved, czyli założyciel całego projektu.

Jak informuje Vesa Team – osoba która do tej pory była za sterami będzie się wciąż przewijać w organizacji, ale nie wiemy jeszcze w jakiej roli.

Nowa piątka w CS:GO

Jak dowiadujemy się z posta – pod skrzydła organizacji została przyjęta także nowa piątka, której pierwszym – ważniejszym sprawdzianem, będzie rywalizacja w 35 sezonie ESEA OPEN.

Nowy zespół Vesa Team CS:GO:

Źródło: Vesa Team


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.