Ventus E-Sports

Ventus E-Sports z projektem własnej koszulki

Ventus E-Sports zaprezentowało niedawno projekt własnych koszulek.

Ventus E-Sports zaprezentowało na swoim fanpage’u pierwszy z projektów własnej koszulki e-sportowej. Na razie jest to tylko prezentacja graficzna, który obrazuje nam wykorzystane kolory oraz to, jak mogłoby wyglądać rozmieszczenie poszczególnych elementów na koszulce.

Wykonanie projektu

Za grafikę odpowiada RelaxDesign. Każdy z was może sam ocenić, czy podoba wam się taka koncepcja. Jeżeli chodzi o nasze zdanie w tej kwestii, to osobiście jesteśmy bardziej za prostszymi rozwiązaniami graficznymi. Nie oznacza to oczywiście, że sam pomysł nam się nie podoba.

Inna sprawa, że w końcu to gracze danej drużyny mają się czuć w nich komfortowo, a nie redaktorzy bloga z newsami. ?

Ventus E-Sports

Czym jest Ventus?

Ventus E-Sports to amatorska organizacja e-sportowa, która skupia się na grze: Counter-Strike: Global Offensive. Cały czas stara się rozwijać i z dnia na dzień powiększa swoje grono fanów. Jej celem jest osiągnięcie w przyszłości top 10 Polski. Obecnie stara się występować w jak największej ilości turniejów.

Oficjalny skład Ventus E-Sports CS:GO:

  • Przemek zaku Ciemiecki
  • Daniel “dEN” Buzon
  • Pawel patetjehu Warzynski
  • Sebastian GORII Kowgier
  • Andrzej kms Klecha

Źródło: Ventus E-Sports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.