varcall team

Varcall Team i przemeblowania w dywizjach

Varcall Team zakończyło rekrutację do zespołu Black i dokonało kilku zmian w pozostałych dywizjach CS:GO.

Varcall Team poinformowało o zakończeniu rekrutacji do drużyny Black. W najbliższych miesiącach powinien zostać zaprezentowany oficjalny skład oraz jego plany dotyczące nadchodzących turniejów.

Dywizja Red bez piątego

O ile kwestia czarnych przynajmniej na jakiś czas jest zamknięta, to ekipa czerwonych znowu poszukuje zawodnika. Powodem rozstania się z dotychczasowym piątym graczem, po raz kolejny były sprawy prywatne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą w tej drużynie, to powinien kontaktować się z organizacją Varcall Team poprzez ich fanpage.

Varcall Team Red CS:GO:

  • Mateusz mattysh Podgórski
  • Patryk Predator Jarzębiński
  • Kacper Rogol Rogowski
  • Damian ruben Jerominiak

Nieznane losy zielonych

Niepewna wydaje się także przyszłość dywizji Green, która na chwilę obecną, liczy zaledwie trzech zawodników. Nie wiadomo jeszcze czy gracze zdecydują się na dalsze kontynuowanie wspólnych występów pod banderą Varcall Team. Możliwą opcją jest także rozpad zespołu.

Varcall Team Green CS:GO:

  • Bartłomiej Drase Misiurski
  • Kacper kappy Szczęsny
  • Jakub Wwr Wawer

Źródło: Varcall Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.