unique squad

Unique Squad z rekrutacją

Unique Squad poszukuje jednego zawodnika CS:GO

Unique Squad obecnie poszukuje jednego gracza do głównego składu CS:GO. Powód? Jeden z zawodników nie ma wystarczającej ilości czasu na grę, więc został przeniesiony na rezerwę.

Jakie wymagania?

Kandydat musi wykazywać się nielichą pomysłowością, zaangażowaniem, doświadczeniem, umiejętnościami oraz charyzmą. Zespół poszukuje w pierwszej kolejności IGL-a, ale jeżeli chcesz grać na innej pozycji, to ponoć nie stanowi to problemu.

Poziom zespołu

Obecny poziom drużyny na faceicie to około 9 lvl. Najczęściej rozgrywa spotkania poprzez pcwfinder.com na poziomie high/top.

Jeżeli posiadasz wyżej wymienione cechy i pasuje ci przedstawiona oferta, wyślij wiadomość prywatną na fanpage Unique Squad.

Źródło: Unique Squad


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.