claw prism

UndergrounD esport Cup: Kolejna wygrana ClawPrism

ClawPrism notuje drugą wygraną w ramach grupy repasażowej UndergrounD esport Cup.

Zespół CS:GO reprezentujący barwy ClawPrism wygrał mecz z Petards Esports w ramach grupy repasażowej UndergrounD esport Cup.

Brak miejsca na remis?

Po remisowym spotkaniu z Exiled Bears, zawodnicy ClawPrism musieli stanąć na wysokości zadania, żeby liczyć się nadal w walce o awans do fazy play-off.

W innym wypadku musieliby zdać się na wyniki osiągane przez grupowych rywali, co niespecjalnie było dla graczy CP komfortową opcją. Do meczu z Petards Esports podeszli więc na pełnym skupieniu.

Wynik na plus

Tym razem ClawPrism zgarnął całą pulę punktów, wygrywając odpowiednio Mirage wynikiem 16:5 oraz Traina rezultatem 16:7.  Obecnie zajmują pierwsze miejsce w grupie repasażowej E.

Źródło: ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.