ultimate league

Ultimate League – sprzątanie bałaganu po Polish League?

Ultimate League zamierza wrócić do aktywnego organizowania turniejów esportowych. 

Ultimate League to marka, która powstała po wykupieniu Polish League przez nowego właściciela. I chociaż nazwa się zmieniła, to problemy zostały nadal te same – z czego w pełni zdają sobie sprawę nowi administratorzy.

Jak sami twierdzą, zakupując prawa do fanpage’a Polish League, nie mieli pojęcia o oszustwach poprzedniego organizatora. Nie zamierzają jednak porzucić projektu – wręcz przeciwnie, chcą wszystko naprawić.

Nowy właściciel chce zwrócić kasę?

Priorytetem nowego właściciela ma być spłata długów wobec drużyn, które zostały oszukane przez Polish League. W grę wchodzi zwrot wpisowego oraz dokończenie rozgrywek, które poprzez działania Marcina K., nie zostały rozegrane do końca.

Autorem informacji jest ŚwieDźwiedź– dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Ultimate League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.