ufox gaming

Ufox Gaming z rekrutacją i planami

Ufox Gaming rozpoczyna rekrutację do dywizji CS:GO. Organizacja planuje także stworzenie drużyn w innych tytułach.

15 września Ufox Gaming oficjalnie ogłosi rekrutację do zespołu w grze Counter-Strike: Global Offensive. Poniżej możecie znaleźć garść informacji na temat samej rekrutacji.

Jak można się zapisać?

Swoje zgłoszenia musicie podsyłać na fanpage Ufox – w wiadomości prywatnej – dopiero jednak po 15 września! Będziecie mogli to robić aż do 22 września. Zgłoszenie będzie musiało zawierać wypełniony formularz, który na dniach powinien pojawić się na fp organizacji. Wtedy też dowiecie się więcej na temat samego procesu rekrutacyjnego.

Pozostałe plany

Ufox Gaming zamierza otworzyć dywizje także w innych grach. Niestety nie wiemy jeszcze jakie tytuły są brane pod uwagę. Rekrutacja do tych zespołów rozpocznie się dopiero w listopadzie.

Organizacja jest także otwarta na nowe współprace. Jeżeli ktoś jest zainteresowany partnerstwem, powinien kontaktować się z właścicielami Ufox w wiadomości prywatnej poprzez fanpage gamingu.

Źródło: Ufox Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.