ufox gaming

Ufox Gaming z garścią informacji

Ufox Gaming z kilkoma informacjami na temat nadchodzących zmian w organizacji

Jak już wcześniej informowaliśmy, Ufox Gaming pożegnało się składem, z którym organizacja pracowała około miesiąc. Wszystkie turnieje, które rozpoczął już były skład Ufox, dokończą ci sami zawodnicy, najprawdopodobniej jako ex-Ufox Gaming.

Co dalej?

Gaming postanowił przyjąć na okres próbny skład, który od pierwszego listopada, przez następne dwa tygodnie miał reprezentować barwy Ufox Gaming Orange. Oprócz tego zarząd UG powiedział, że więcej informacji odnośnie głównej dywizji pojawi się w połowie listopada.

Projekt od Ufox Gaming

Od pierwszego stycznia organizacja ma zamiar ruszyć z projektem, którego głównym założeniem jest promowanie oraz rozwijanie esportu w Polsce. Zaczną od poziomu amatorskiego, gdzie pomogą utalentowanym osobom w znalezieniu organizacji, która zapewni im odpowiednie warunki. Jeśli pomysł okaże się sukcesem, Ufox gaming zrobi kolejny krok i zacznie pomagać drużynom. W następnym poście na fanpage’u lisów, każda osoba będzie mogła pomóc w wyborze nazwy dla tego projektu.

Konkursy od Ufox Gaming

Od teraz gaming postanowił, że w kolejnych konkursach będzie brał pod uwagę aktywność swoich fanów – czyli polubienia i komentarze postów. Nie jest to jednak rozkaz, lecz prośba od organizacji, która najwidoczniej chce poprawić swoje zasięgi.

Nowa dywizja?

Ufox Gaming planuje otworzyć nową dywizję. Nie padła jednak jeszcze żadna informacja odnośnie  tego, w jakiej grze potencjalnie nowi zawodnicy, mieliby reprezentować barwy lisów. Na dniach pojawi się post dotyczący ankiety na ten temat. Do tego czasu pozostaje nam tylko spekulować i czekać.

Źródło: Ufox Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.