epic dude gamers

Turniej CS:GO od Epic Dude Gamers – przypominamy o zapisach!

Nadal trwają zapisy do turnieju CS:GO, którego organizatorem jest Epic Dude Gamers.

Obecnie do turnieju od  Epic Dude Gamers zapisało się 6 drużyn. Wolnych jest więc nadal 10 slotów, które miejmy nadzieję, niedługo się zapełnią. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie, organizacja zdecydowała się przygotować plan B, który zakłada wystartowanie rozgrywek z 8 zespołami.

Nagrody

Oczywiście druga opcja odbije się znacznie na nagrodach. W tym przypadku przewidywany podział puli nagród wygląda następująco: za pierwsze miejsce – 100 zł, za drugie 50 zł.

W przypadku wariantu z 16 zespołami przedstawia się to o wiele lepiej – szczególnie dla zwycięzców:

  1. miejsce – 150 zł
  2. miejsce – 70 zł
  3. miejsce – 30 zł

Zapisy

Lista dotychczas zapisanych teamów CS:GO, prezentuje się następująco:

Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany zagraniem wraz ze swoją drużyną w tym turnieju, to musi wysłać swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage EDG. Znajdziecie tam także obszerny regulamin rozgrywek.

Źródło: Epic Dude Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.