eagle shot

Turniej CS:GO od EagleShot

EagleShot organizuje turniej CS:GO. Obecnie rozpoczęły się zapisy.

EagleShot zdecydowało się na zorganizowanie pod własnym patronatem turnieju CS:GO. Dla drużyn, które chcą wziąć udział w turnieju przewidzianych jest 8 miejsc. Wpisowe wynosi 30 zł a w puli nagród – na chwilę obecną, znajduje się około 240 zł.

Turniej rozpocznie się od fazy grupowej, by potem przejść do standardowej drabinki pucharowej. Star zmagań przewidziany jest na 14 sierpnia, więc radzimy się spieszyć z zapisaniem własnego zespołu. Jak to zrobić? Wystarczy, że wyślecie wiadomość prywatną na fanpage EagleShot. Tam dowiecie się więcej na temat samych rozgrywek.

eagle shot

Źródło: EagleShot


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.