ts3 black

TS3.black z interesującą ofertą dla drużyn

TS3.black przygotował dla drużyn – nie tylko tych esportowych, specjalną ofertę na kanały głosowe.

TS3.black to marka istniejąca od 2017 roku. Obecnie zajmuje się prowadzeniem własnego serwera publicznego TeamSpeak 3 – który umożliwia graczom komunikację podczas rozgrywania meczów. Niezależnie od tego ile osób jest w twoim zespole, możesz cieszyć się niezawodną jakością oraz szybkością przekazywanych informacji.

TS3.black oferuje dla zespołów:

  • Własną strefę
  • Nielimitowaną ilość użytkowych kanałów
  • Opiekę jednego z administratorów
  • Reklamę na fanpage’u oraz grupie TS3.black
  • Bot muzyczny dla większych drużyn

W zamian administracja serwera oczekuje od drużyn: aktywnego korzystania z wyznaczonej strefy oraz oznaczania TS3.black w postach na własnych fanpage’ach.

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem własnego kanału na serwerze TS3, wystarczy, że zgłosisz się w wiadomości prywatnej na fanpage TS3.black i wyrazisz chęć podjęcia współpracy.

Źródło: TS3.black


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.