yns esports

Trwają zapisy do YNS CUP 2

YNS Esports zdecydowało się na utworzenie drugiej edycji turnieju CS:GO o wymownej nazwie YNS CUP. 

Planowany start turnieju tworzonego przez YNS Esports przewidziany jest na 1 czerwca. Wpisowe wynosi 20 zł. Można jes wpłacić za pomocą Paypala lub w formie przelewu bankowego. Możliwe jest także opłacenie kwoty skinami, jednak tutaj organizatorzy zastrzegają, że powinny to być maksymalnie dwie skórki.

Nagrody dla pierwszych trzech najlepszych ekip są zależne od ilość drużyn, które zdecydują się wziąć udział w zmaganiach. Na chwilę obecną mówi się o 8 lub 16 zespołach. Trzy następne teamy dostaną darmowego slota w następnej edycji YNS CUP.

Jeżeli już jesteśmy przy nagrodach, to warto nadmienić, że dla najlepszej drużyny przewidziany jest puchar. Co prawda nie mamy pojęcia, jak organizatorzy podzielą go na pięć części, ale zawsze to coś nowego. ?

Ulepszony regulamin turnieju, który obowiązywał w poprzedniej edycji, zostanie niedługo udostępniony na fanpage’u YNS.

Nie pozostaje nam na sam koniec nic innego, jak zaprosić was do udziału w tych rozgrywkach.

Źródło: YNS Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.