telter team

Trwa zwycięska passa Telter Team

Telter Team wygrywa ostatnio wszystkie swoje mecze. Dzięki świetnej formie zespół dostał się na turniej offline.

Telter Team w ostatnich dniach prezentuje naprawdę wysoką formę. Czy to za sprawą niedawno odbytego bootcampu? A może to zmiana w składzie, pozytywnie wpłynęła na osiągane przez drużynę wyniki? Możemy jedynie przypuszczać, że wszystkie wyżej wymienione elementy, miały znaczny udział w poprawie wyników formacji.

Mecz w Stork Champions

Telter Team rozegrał mecz w ramach Stork Champions przeciwko 3LO Gaming (mapa Cache). Wygrał go wynikiem 16:7. To spotkanie było początkiem zwycięskiej passy TT.

Kwalifikacje do Komputronik ChojniceCup

Główny skład Telter rozegrał tego dnia również kwalifikacje do Komputronik ChojniceCup. Pierwszy mecz planowo, zawodnicy mieli stoczyć z drużyną Różowe Pantery, ale przeciwnicy zwyczajnie nie stawili się na serwerze.

W kolejnym spotkaniu gracze TT mieli stawić czoła Yteam. Po wyrównanym spotkaniu Telter wygrało wynikiem 16:14. W trzecim meczu przypadło im zagrać na znaną nam drużynę KDV Gaming. Ostatecznie KDV uległo 16:11.

Finał kwalifikacji

Ostatni mecz w systemie BO3, Telter Team rozegrał przeciwko Zwierzyniec Academy. Ponownie skład TT pokazał swoją wyższość wygrywając całe spotkanie wynikiem 2:0 w mapach (16:12 i 16:10).

Wygrana oznacza, że będziemy mogli zobaczyć zawodników Telter Team w Chojnicach w dniach 29-39 września. Czy na turnieju offline również zdołają utrzymać zwycięską passę? Przekonamy niebawem.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.