team kinguin

Transfery: Team Kinguin bez Hypera, HellRaisers z Estończykiem w składzie

O możliwym zastąpieniu Hypera w Team Kinguin mówiło się od dawna. Jak się okazało, plotki były prawdziwe. 

W związku z dość słabymi wynikami osiąganymi przez Team Kinguin w ostatnich kilku miesiącach, zespół rozglądał się za możliwymi zmianami w składzie. Na początku października do TK trafił Kacper Kap3r Słoma, który był testowany podczas oficjalnych meczów. Jego wyniki były na tyle dobre, że Kinguin zdecydowało się na przedłużenie współpracy z Kap3rem , kosztem Hypera. Ten drugi na chwilę obecną został przesunięty do rezerwy.

Ciekawe czy ta zmiana popchnie Team Kinguin na odpowiednie tory?

HellRaisers bez Zero

O wiele ciekawiej dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Organizacja HellRaisers operująca w regionie CIS, została zmuszona do dokonania zmiany w swoim rosterze. Patrik Zero Žúdel, który dotychczas był podstawowym zawodnikiem HR, zdecydował się na jakiś czas zawiesić swoją karierę profesjonalnego gracza. Powodem podjęcia tej decyzji przez zarząd jak i samego zawodnika, była słaba dyspozycja Zero w ostatnich meczach oraz jego problemy w pogodzeniu życia prywatnego z esportową karierą. W jego miejsce przyszedł estoński gracz – Kristjan FejtZ Allsaar, który ostatnimi czasy występował w chińskich teamach.

Egzotyczne doświadczenie z grą w Azji, raczej mu nie pomoże w Europie. Najwidoczniej jednak właściciele HellRaisers mają nadzieję, że wystarczy ono do załatania luki po Słowaku.

 

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.