superjymy hellraisers

Transfery: SuperJymy wchodzi w esport, ISSAA z kontraktem, Endpoint traci zawodnika

W dzisiejszych transferach o SuperJymy, Endpoint i nowym kontrakcie w HellRaisers.

Zastanawialiście się kiedyś, czy inne dyscypliny sportowe są zainteresowane promowaniem własnej działalności poprzez esport? Okazuje się, że tak.

SuperJymy z fińskim teamem

Fiński baseball i esport? Teraz to możliwe. SuperJymy – czyli zespół Pesäpallo (taka fińska odmiana baseballu amerykańskiego), pochodzący z Finlandii, zdecydował się na podjęcie współpracy z rodzimą drużyną CS:GO – VITALIS. Obecny skład SJ prezentuje się następująco:

  • Tony arvid Niemelä
  • Verneri BONA Junkala
  • Lasse ZOREE Uronen
  • Jani Aerial Jussila
  • Joonas aune Rantala
  • Elden KIPSIk Evert – trener

Ciekawe kto będzie następny w kolejce po własną dywizję esportową? Może jakiś klub wędkarski?

HellRaisers kontraktuje Jordańczyka

W zasadzie jest to symboliczne przybicie pieczątki. Issa ISSAA Murad już od dłuższego czasu występuje w podstawowym składzie HellRaisers. Teraz, zgodnie z informacjami podanymi przez HR, otrzymał pełnoprawny kontrakt.

Team Endpoint traci zawodnika

Brytyjska organizacja Team Endpoint ogłosiła, że ze składem dywizji CS:GO żegna się Yannick yNc Van Boven. Niestety nie znamy dokładnych przyczyn jego rezygnacji. Zespół skupia się na razie na dobrym występie podczas: ESEA Mountain Dew Premiership oraz  Gfinity Elite Series. Dopiero po zakończeniu tych lig, ogłoszony zostanie następca Belga. Do tego czasu, miejsce yNc zajmie dotychczasowy trener ekipy: Jake Jak3y Elton.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.