na vi

Transfery: seized opuszcza Na`Vi, byli gracze Immortals w nowym teamie

Poza składem Na`Vi znalazł się seized. Powodem przesunięcia go na ławkę rezerwową była słabsza forma zespołu w ostatnich dniach.

Rynek transferowy CS:GO czasami wyrzuca kilka informacji na raz. W tym wypadku pojawiły się informacje na temat Na`Vi oraz byłych graczy IMT.

Na`Vi z nowym zawodnikiem

Jak podaje serwis HLTV: Denis seized Kostin sam zdecydował się na opuszczenie głównego składu Natus Vincere. Zdaniem Denisa duży wpływ na ostatnie wyniki mogła mieć jego słaba dyspozycja, która wynikała bezpośrednio z bardzo dużej presji, jaka ciążyła na nim w ostatnich miesiącach. Lukę po seizedzie wypełni były gracz Spirit Academy –  Aleksey 1uke Zimin. Przypomnijmy, że jest to druga zmiana w Na`Vi od czasu odejścia GuardiaNa do FaZe Clan. Wtedy do składu ukraińskiej organizacji trafił Danylo Zeus Teslenko.

Byli gracze Immortals w nowym teamie

Niedługo musieliśmy czekać na konkrety w kwestii rozwoju sytuacji na brazylijskiej scenie CS:GO. Po wyrzuceniu ze składu Immortals trójki graczy, za złamanie wewnętrznych zasad organizacji, dużo spekulowało się o nowym brazylijskim składzie. O ile IMT dość szybko znalazło następców, to: LUCAS1, HEN1 i kNgV- nadal byli wolnymi strzelcami. Zgodnie z najnowszymi informacjami, wspomniani zawodnicy połączą siły z dwójką innych graczy, którymi są: Bruno bit Lima oraz Lincoln fnx Lau. Nie wiadomo jeszcze jaka organizacja zdecyduje się na pozyskanie tego zespołu.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.