vexed binary dragons

Transfery: Japaleno w czterech, Vexed znajduje piątego, Binary Dragons zmienia organizacje

Kolejne zmiany w europejskich drużynach stają się faktem. Tym razem dotyczą one: Japaleno, Vexed Gaming oraz Binary Dragons.

Najwidoczniej kwalifikacje do WESG mają dość znaczny wpływ na stabilność poszczególnych ekip. Jedni zmieniają graczy, gdy inni poszukują nowych organizacji.

tabz rezygnuje z gry w Japaleno

Nowa drużyna PlesseNa ponownie bez kompletu zawodników. Ze szwedzkim zespołem Japaleno pożegnał się Simon tabz Feldt. Powodem podjęcia tej dość dziwnej decyzji, był problem z jego aklimatyzacją w składzie papryczek. Simon męczył się w nowej roli i mimo rozegrania dość znacznej liczby oficjalnych meczów, nadal nie był w stanie przekonać się do niej.

Obecnie jest otwarty na nowe wyzwania w CS:GO. Jak sam zdradził, niedawno miał ofertę z Chin, ale ją odrzucił.

Vexed.UK już nie takie brytyjskie

Wszystko zaczęło się od tego, że Dennis dipparn Muslijevic został zastąpiony w Singularity przez  Linusa b0bbzki Lundqvista. Od pewnego czasu pozostawał więc bez teamu. Wykorzystała to organizacja Vexed Gaming – znana w Polsce głownie z niewypłacalności wobec byłego polskiego składu (ponoć obecny właściciel nie odpowiada za długi poprzedniego – szkoda tylko, że nadal korzysta z tej samej nazwy), a także z posiadania we francuskim składzie byłego cheatera – KQLY’ego. Na całe szczęście Dennis trafił do brytyjskiego teamu, w którym znajduje się już jeden z jego rodaków. Wraz z przyjściem do zespołu dipparna, skład Vexed.UK zdecydował się pożegnać dotychczasowego stand-ina: Vladyslava arch Svistova.

Valiance przejmuje drużynę Binary Dragons

Wiele osób twierdzi, że Binary Dragons ma jeden z lepszych logotypów. Osobiście uważam, że jest to prawda. Niestety dobre logo nie zawsze idzie w parze z finansami. Te najwidoczniej są lepsze w Valiance. Od teraz bałkański zespół będzie występował w barwach organizacji zaczynającej się na literę V, która znana jest bardziej ze sceny gier mobilnych. Z ciekawostek należy dodać, że chociaż organizacja jest niemiecka, to unika płacenia podatków (dobra, to był żart) mając swoją siedzibę w Chorwackim Zagrzebiu.

Z innych wiadomości: boltz zastąpi felpsa w SK na czas trwania EPICENTER.

 

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.