izako boars maiami flamingos

Transfery: Izako Boars z nowymi zawodnikami, Miami Flamingos wymienia jednego

Izako Boars miało walczyć o awans na majora, a tymczasem mamy kolejne zmiany zawodników w składzie dzików. Czy jest to dobra wiadomość dla fanów organizacji?

Wydaje się, że o wiele bardziej z całej tej wymiany cieszą się prawdziwi antyfani Izaka, którzy na każdym kroku starają się przypominać mu, jak bardzo pomylił się tworząc własny team CS:GO.

Zmiany w składzie dzików

Po odejściu z zespołu Stompa i repo, ich miejsce zajęli matty oraz xype. Jak się jednak okazało, nie był to koniec roszad. Z zespołem rozstał się także NEEX oraz LUULIGUZMAN. Wspominania dwójka miała zostać odsunięta od składu, za sprawą decyzji głównego prowadzącego – kamila, który to ponoć, niespecjalnie potrafił zaufać ich umiejętnościom.  Na chwilę obecną IB testuje nowych zawodników. Są nimi: Szymon Lys Łondka oraz Piotr nawrot Nawrocki.

Społeczność szaleje

Fani jaki antyfani organizacji Izako Boars szaleją w komentarzach. Pierwsi zastanawiają się, czy odejście podstawowych graczy dzików zaowocuje faktyczną poprawą wyników zespołu. Drudzy jak to zwykle bywa w takich chwilach, wytykają właścicielowi marki, tworzenie drużyny dla rozgłosu.

Niewygodna prawda jest pośrodku

Niewątpliwie Izako Boars od samego początku nie było nastawione na esportowy sukces. Początkowo bardziej chodziło o zrobienie szumu medialnego. Piątka graczy zebrana na jeden turniej, przeistoczyła się najpierw w dość porządny mix, a później w projekt drużyny, która z kilkoma większymi zmianami, funkcjonuje po dziś dzień. Wiele osób nie rozumie tego, że skoro zespół podlega bezpośrednio pod Izaka, to może on robić z nią co tylko zechce – łącznie z wyrzucaniem dotychczasowych graczy z teamu. Chociaż sam nie jestem fanem działań Pana I oraz jego kumpli z IK, to muszę przyznać, że jego drużyna ma przewagę nad tym drugim projektem. W końcu udało się jej zachować pewną ciągłość składu, dzięki której będziemy w stanie określić, czy podjęte dotychczas decyzje, były trafne.

Co się stanie jednak, gdy dziki okażą się faktycznie niewypałem? Nic. Prawda jest taka, że gdyby nie rozpoznawalność Izaka i pieniądze płynące od jego sponsorów, to nikt by się nawet nie przejmował tymi zmianami oraz samym teamem.

Miami Flamingos pozyskuje FiReMaNNNa

Amerykańska organizacja esportowa Miami Flamingos, znalazła zastępcę dla Bruno BRUNO Hernandeza. Peruwiańczyk nie uzyskał wizy, przez co nie mógł trenować w USA razem z pozostałymi członkami zespołu. W jego miejsce MF zdecydowało się pozyskać byłego już zawodnika Hafnet – Javiera FiReMaNNN Collado. Jest to drugi Chilijczyk w składzie flamingów – pozostali gracze to Argentyńczycy. Na całe szczęście, wszyscy zawodnicy są w stanie porozumiewać się w języku hiszpańskim (jest to język urzędowy w obu tych krajach).

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.