immortals dignitas

Transfery: Immortals pozyskuje nowego gracza, Dignitas zmienia dwóch, Natus Vincere wymienia zawodnika

Immortals w końcu zdecydowało się zakończyć telenowelę z przejściem ich podstawowego gracza do SK. Dignitas decyduje się na wątpliwe roszady. Natus Vincere oraz FlipSid3 Tactics dochodzą do porozumienia w sprawie dwóch Rosjan.

Kolejna przerwa w publikacji postów o globalnej scenie i znowu nawał materiału do opisania.

Immortals bez boltza

Stało się to, czego się spodziewała większość fanów CS:GO. Ricardo boltz Prass, który dalszą karierę profesjonalnego gracza będzie kontynuował w SK Gaming, zostanie zastąpiony w IMT byłym graczem Tempo Storm. Bruno shz Martinelli – bo tak nazywa się nowy nabytek, będzie miał okazję pokazać swojego skilla w drugiej co do wyników, brazylijskiej drużynie CS:GO.

Nie wiadomo nadal co stanie się z imprezującą trójcą w składzie:  LUCAS1, HEN1, fnx, która nadal ma aktywne kontrakty z Immortals. Ponoć miała się po nich zgłosić organizacja związana z Cleveland Cavaliers.

Dignitas robi czystki

W sumie to nie wiadomo co Dignitas robi, bo ich obecne działania są trochę nielogiczne. Joakim jkaem Myrbostad oraz Asger AcilioN Larsen zostali wyrzuceni z brytyjskiej organizacji. Jak na razie ich miejsce zajmują odpowiednio: Christian loWel Garcia Antoran, Jorgen cromen Robertsen (który był wcześniej wyrzucony z teamu..) i Morten zEVES Vollan (trener). Nie wiadomo czy są to zmiany wprowadzone na stałe – na razie Ci zawodnicy grają razem z pozostałymi graczami Team Dignitas w ESEA Open.

Wychodzi na to, że sama organizacja nie ma pomysłu na obecny zespół CS:GO, a inne alternatywy nie są zbyt ciekawe, by można było je nawet rozważyć. Ciekawe ile jeszcze potrwa agonia RUBINO i spółki.

Natus Vincere i FlipSid3 Tactics wymieniają się graczami

Najbardziej spodziewania zmiana w historii CS:GO. Denis seized Kostin, który niedawno zrezygnował z występów w Na`Vi, na mocy ważnego kontraktu z ukraińską organizacją, został wypożyczony do F3. W zamian, amerykańskie FlipSid3 Tactics sprzedało do Natus Vincere Denisa electronic Sharipova. Nie pogubiliście się jeszcze? To dobrze.

Jest to o tyle dziwne, że przecież jeszcze niedawno, zarząd F3 odrzucił propozycję wytransferowania electronica do tej samej organizacji, która go własnie wykupiła. Może chodziło o pozyskanie kogoś w zmian? Domyślnie seizeda, który nadal jest uważany za jednego z lepszych rosyjskich graczy?

W każdym razie, raczej żadna ze stron nie czuje się poszkodowana. Swoją drogą ciekawe co stanie się teraz z grą FlipSid3, które od dłuższego czasu jest w kryzysie.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.