heroic nrg

Transfery: Heroic z nowym trenerem, powrót zawodnika do NRG, FURIA ze zmianami, Torqued wymienia gracza

Heroic pozyskuje trenera z chińskiego zespołu, NRG nadal kombinuje ze składem a brazylijski team robi roszady. Tymczasem Torqued robi jedną zmianę.

Czyli ostatnie zmiany na zagranicznej scenie CS:GO w pigułce.

Heroic z peacemakerem

Gdy FeTiSh odchodził z Heroic, organizacja postanowiła poszukać nowego trenera dla swojej drużyny. Ostatecznie składem duńczyków (i jednego szweda) zaopiekuje się Luis peacemaker Tadeu, który ostatnio pracował w chińskim TyLoo. Jakoś jednak wątpię, że brazylijska samba poprawi jakość europejskiego teamu.

daps znowu w NRG

Dylan RIKO Sabin-Arnce, który był testowany w ekipie NRG, nie jest już częścią zespołu CS:GO. Do pierwszego składu wraca dotychczasowy trener –  Damian daps Steele. Ma on wesprzeć Allana AnJ Jensena, który niespecjalnie kryje się z faktem, że ciężko mu przychodzi wdrożenie się do nowej roli w teamie. Dziwi jednak, że zarząd NRG nie przemyślał tego, gdy ściągał na testy RIKO..

FURIA eSports w pełnym składzie

Brak transferów na brazylijskiej scenie dniem straconym. Bruno Sllayer Almeida przestał być trenerem drużyny FURIA eSports a Arthur prd Resende znalazł się poza jej składem. W zamian organizacja przyjęła pod swoje skrzydła byłego gracza Virtue Gaming – Yuri yuurih Gomesa.

Floppy w Torqued 

I na koniec przenosimy się do Ameryki Północnej, gdzie Torqued zostało niejako zmuszone by dokonać zmiany w zespole. Neil montE Montgomery – czyli dotychczas podstawowy gracz ekipy steela, zdecydował, że w końcu wypadałoby zdobyć tytuł magistra, co niestety wiąże się ze zmniejszeniem czasu, jaki mógłby przeznaczać na granie. Wobec tego drużyna postanowiła, że zastępcą montE (przynajmniej) na czas najbliższych rozgrywek będzie Ricky floppy Kemery, znany wcześniej z występów w Beacon (w sensie, że latarnia a nie bekon).

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.