godsent naventic

Transfery: GODSENT z pythem, Naventic z długami, Team Liquid bez stanislawa

GODSENT, FIVE eSports Club, Beacon eSports, Team Liquid, Grayhound Gaming ze zmianami. Naventic bez drużyny CS:GO i jeszcze kilka innych informacji.

Znowu nazbierało się trochę materiału, więc wypadałoby go spożytkować.

FIVE eSports Club w nowym zestawieniu

Jedna z chińskich drużyn, która ma na swoim koncie wygraną w WESG 2017 China – Xi’an, zdecydowała się na dokonanie roszad w składzie. Do zespołu dołączyli trzej zawodnicy z Wings Gaming: FeiYu Cheater_7 Lu, YiFan KeLeLe Zhou, Yi Zico Shen.

Valour eSports – kierunek bliski wschód

Organizacja rodem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich postanowiła dalej inwestować w zespoły z regionu bliskiego wschodu. Jej nowym nabytkiem jest jordańska drużyna Aimers Alive w składzie:

  • Assem Admiral Hussein
  • Qahtan Klee Farman
  • Yazan KinGRooS Aljami
  • Omar 3ARKOOZ Elayyan
  • Yousef Xantraa Raad

Na okres działania w VE drużyna zostanie uzupełniona o trenera oraz menedżera:

  • Mohammad K1RA Jaber (trener)
  • Frin Papychinois Gwenole (menedżer)

Beacon eSports z nowym zawodnikiem

Marian tyfoon Lesnic występujący dotychczas w CheckSix Gaming zastąpi Michaela MAiNLiNE Jabera w Beacon eSports. Jest to o tyle zaskakujący ruch, ponieważ MAiNLiNE był najbardziej doświadczonym zawodnikiem latarni.

Alpha Republic of Esport z trenerem

W zasadzie jest to oficjalne potwierdzenie Sébastiena krL Péreza na stanowisku trenera we francuskiej organizacji ARES. Sébastien był od dłuższego czasu na testach, które jak widać, przeszedł pozytywnie.

Team Liquid tańczy salsę

Z podstawowym składem Team Liquid pożegnał się Peter stanislaw Jarguz. W jego miejsce sprowadzony został do teamu zawodnik Immortals – Lucas steel Lopes. To ostatecznie kończy jakiekolwiek spekulacje na temat odbudowy składu IMT wokół boltza oraz steela.

Grayhound z nowym zawodnikiem

Do ekipy Grayhound Gaming dołącza Oliver DickStacy Tierney. Ostatnio występował w Athletico Esports, jednak już od dłuższego czasu figurował w tym zespole na pozycji nieaktywnego zawodnika. Zgaduję, że jego aktywność w GG wzrośnie..

GODSENT znowu miesza

Ekipę GODSENT opuszcza Andreas znajder Lindberg, a na ławkę rezerwowych zostaje odsunięty Dennis dennis Edman. O zmianach w szwedzkim zespole mówiło się już od jakiegoś czasu, ale nikt nie spodziewał się odejścia aż dwóch zawodników. W roli stand-inów na czas najbliższych rozgrywek wcielą się: Hampus hampus Poser oraz Jacob pyth Mourujärvi. Szczególnie zastanawia mnie, dlaczego organizacja postanowiła ściągnąć pytha, który będąc w NiP nie potrafił pokazać swojego potencjału (o ile takowy faktycznie posiada). Najwidoczniej jednak team potrzebował jakiegoś weterana sceny.

Naventic bez drużyny

Organizacja znana dawniej jako Swarm Gaming nie ma już dywizji CS:GO. Co gorsza, nie wypłaciła byłemu już zespołowi pensji za 3 miesiące. Podobny los spotkał drużynę Heroes of the Storm. Najwidoczniej finanse w Naventic nigdy nie istniały, albo ktoś zgarnął całą forsę dla siebie..

Signature Gaming bez dywizji CS:GO

Jeszcze jedna egzotyczna informacja. Tajlandzka organizacja Signature Gaming, zdecydowała się rozstać z większością swojego składu CS:GO. W zespole pozostał tylko Warittorn RoLEX Kalanukarn, który od teraz będzie odpowiedzialny za stworzenie nowej drużyny.

 

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.