epsilon heroic

Transfery: Epsilon w 8, Heroic bez trenera, Merciless i INTZ wymieniają się graczami

Epsilon Esports z byłym/nowym graczem. Heroic rozpoczyna poszukiwania nowego trenera, a dwa brazylijskie teamy dokonują wymiany zawodników.

Kolejny dzień za nami i kolejne zawirowania w zespołach CS:GO przed nami.

Epsilon eSports robi drużynę footballową

André BARBARR Möller kolejny raz wchodzi do podstawowego składu Epsilon. Zastąpi Andreasa mOkEn Karlssona, który w związku z problemami zdrowotnymi musiał zawiesić na jakiś czas profesjonalne występy. BARBARR dotychczas był nieaktywnym graczem zespołu. Co ciekawe, w składzie Epsilon figuruje obecnie 8 zawodników (bez mOkEna 7) + trener. Najwidoczniej jednak ilość nie zawsze idzie w parze z jakością…

FeTiSh odchodzi z Heroic

Henrik FeTiSh Christensen zdecydował się rozstać z dotychczasowym pracodawcą. Duńczyk chce skupić się teraz na życiu prywatnym – w szczególności na rodzinie, która mogła być w ostatnim czasie, troszeczkę zaniedbywana. W końcu trenerka na tym poziomie, wymaga dyspozycyjności. Wpływ na odejście z Heroic mogły mieć też ostatnie wyniki zespołu, które nie były dobre.

Agencja RFRSH Entertainment, która jest odpowiedzialna za markę Heroic, ogłosiła, że poszukuje nowego trenera, który będzie mógł poświęcić się pracy w podobnym stopniu, jak robił to FeTiSh. Ciekawe gdzie takiego znajdą?

Merciless Gaming i INTZ eSports wymieniają zawodników

Do dość niecodziennej sytuacji doszło na brazylijskiej scenie CS:GO. Dwa zespoły: Merciless Gaming i INTZ eSports zdecydowały się wymienić zawodnikami. Od teraz Alexandre xand Zizi będzie występował w MG, natomiast jego były pracodawca – INTZ, zakontraktował Filipe’a fP1 de Caires –  grającego poprzednio dla  Merciless.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.