touchgg

TouchGG z odświeżonym designem i nową akademią

TouchGG odświeżyło swój design, a także przyjęło nową piątkę do akademii.

Niedawno włodarze TouchGG odświeżyli swoje Social Media, a konkretniej wszystkie podstawowe grafiki na Facebooku. Nie powinno nas to jednak dziwić. Poprawione zostały drobne błędy, a sam motyw graficzny zmienił się nie do poznania. Wprowadzone zmiany TouchGG zawdzięcza Incasion., które wykonało kawał dobrej roboty!

Akademia – Inwestycja w przyszłość

Z innych informacji, organizacja pozyskała także nowy zespół w postaci akademii, który ma w założeniu szkolić nowych graczy, by w przyszłości trafili do pierwszego składu.

Nowy skład akademii TouchGG CS:GO prezentuje się następująco:

Główny line-up TouchGG CS:GO:

  • Łukasz m0rd4 Jędrzejczyk 
  • Bartek Shexk1ng Dejewski
  • Mateusz Matii Cyran
  • Kuba Gniadziuhehe Gniadek

Czemu w każdym składzie są tylko 4 osoby? Spieszymy z wytłumaczeniem. Otóż piąte miejsce w każdym z zespołów jest jeszcze nieobsadzone. Każdy z was może więc spróbować swoich sił i aplikować do wybranej drużyny.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.