touchgg

TouchGG z nowym menedżerem

TouchGG po rozstaniu z poprzednim menedżerem, pozyskało nową osobę na tę pozycję.

TouchGG przedstawiło w poście na własnym fanpage’u nowego menedżera organizacji. Dla niektórych może to być pewnego rodzaju zaskoczenie, ponieważ nowym kierownikiem TouchGG została tajemnicza Pani Karolina. Jak sama mówi o sobie:

E-sportem interesuję się od ponad roku, ale to wystarczyło żebym się tu odnalazła. Zamiast grać, wolę prowadzić fanpage’e drużyn i zawodników. Robię to od dobrych kilku miesięcy. Lepiej od gry wychodzą mi negocjacje i komunikacja z fanami e-sportu. Dziennikarstwo sportowe, zarządzanie i marketing internetowy nie są mi obce, przez co dobrze wychodzi mi to, co robię. Życzcie mi powodzenia przy kolejnej współpracy!

Pozostaje nam życzyć owocnej współpracy z TouchGG i czekać na pierwsze efekty wspomnianej kooperacji.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.