touchgg

TouchGG powraca z nowym projektem?

TouchGG wraca na scenę z nowymi pomysłami i własnym projektem CS:GO

W ostatnim czasie nie mieliśmy żadnych informacji na tema dalszych poczynań TouchGG. Było to spowodowane brakiem drużyny CS:GO, która mogłaby promować organizację chociażby poprzez grę w turniejach. To jednak ma się zmienić – zgodnie z nowym pomysłem, który został przedstawiony w rocznicę założenia TouchGG.

Na czym polega projekt?

TouchGG zdecydowało się na stworzenie własnego projektu CS:GO, który będzie współtworzony wraz z byłym właścicielem PlayWithUs. Na czym ma on polegać? Na zebraniu 15-20 doświadczonych graczy w wieku powyżej 16 lat. Zostaną oni podzieleni na 3 lub 4 drużyny, a następnie rozegrane zostaną mecze kontrolne. Najlepsi zawodnicy dołączą do głównego składu CS:GO.

Jak się zgłosić?

Zainteresowani są proszeni do zgłaszania się w wiadomości prywatnej na fanpage TouchGG.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.