touch bears

Touch Bears zaprasza na turniej charytatywny od Bears Cup

Touch Bears zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym turnieju CS:GO, którego organizatorem jest Bears Cup.

Organizacja Touch Bears zaprasza wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału w turnieju CS:GO od Bears Cup. Nie są to jednak zwykłe zmagania, ponieważ ich celem jest wsparcie zbiórki na chorego trzyletniego Kubusia z Poborszowa.

Kiedy start?

Rozgrywki odbędą się w dniach: 17.08.2020 – 24.08.2020 i są przewidziane dla 16 ekip. Przewidziany format to 5 vs 5. Zero ograniczeń levelowych, zero ograniczeń rankingowych. Jedyny wymóg, to posiadanie przez zawodników kont Prime.

Szczegółowe info

Więcej na temat samych zapisów jak i regulaminu turnieju, znajdziecie na fanpage’u organizatora rozgrywek, gdzie zamieszczone są wszystkie najpotrzebniejsze informacje.

Źródło: Touch Bears, Bears Cup


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.