touch bears

Touch Bears kończy współprace z Newgaming

Touch Bears postanawia zakończyć współprace z Newgaming.

Na początku tygodnia, Touch Bears poinformowało swoich fanów, o zakończeniu współpracy z portalem Newgaming.

Skąd taka decyzja?

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u organizacji, powodem podjęcia takiej decyzji, było nie wywiązywanie się z obowiązków przez Newgaming.

W przypadku Touch Bears, objawiało się to chociażby poprzez bardzo sporadyczne publikowanie nowych newsów na ich temat – o ile jakiekolwiek w ogóle się pojawiały. Zdaniem TB, portal wolał skupiać się na promowaniu informacji dotyczących ich własnego turnieju – Newgaming Cup.

Nie wszyscy są traktowani jednakowo

Touch Bears wypowiedziało się także na temat podstawowych różnic, jakie występują między Newgaming a pozostałymi tego typu stronami.

Jak możemy przeczytać we wspomnianym już wcześniej poście, TB zarzuca Newgaming promocję tylko i wyłącznie: bardziej rozpoznawalnych partnerów oraz zaprzyjaźnionych drużyn i organizacji. Do tego mają jeszcze dochodzić potajemnie zmieniane ustalenia współprac, które działają na niekorzyść większości partnerów.

Źródło: Touch Bears


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.