touch bears

Touch Bears Brown testuje nowych zawodników

Dywizja Brown Touch Bears postanowiła rozpocząć testy nowych zawodników.

Touch Bears Brown od pewnego czasu boryka się z problemami kadrowymi. W dużej mierze wynikają one z samego podejścia graczy CS:GO, którzy nie traktują gry drużynowej na poważnie i zmieniają składy jak rękawiczki.

Kto będzie testowany?

Wraz z nowo rozpoczętymi testami, Touch Bears chce zmienić ten stan rzeczy. Ostateczny wybór ma paść na tych zawodników, którzy wykażą chęć dalszego rozwijania się w barwach Niedźwiedzi.

Zawodnicy testowani przez Touch Bears Brown CS:GO:

  • Patryk Galix Galiński
  • Kamil lucky_dexiis Kamilek
  • Sebastian SeNTiX Cieraszewski

Za testy nowo sprawdzanych graczy, odpowiada dwójka: Mateusz Matzi Zięba i Daniel Wilku Wilk, którzy w najbliższych dniach będą trenowali wraz z wymienioną wcześniej trójką.

Źródło: Touch Bears


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.