TOPKA.gaming zaprezentował nowy zespół CS:GO.
TOPKA.gaming zdecydował się rozstać z główną dywizją CS:GO. W efekcie, organizacja zaprezentowała niedawno nowy zespół, który od teraz będzie reprezentował barwy Topki w nadchodzących turniejach. Nowa drużyna bierze udział w rozgrywkach ESEA EU OPEN, gdzie po dwóch kolejkach, ma komplet punktów.
Nowy główny skład TOPKA.gaming CS:GO:
- Marcin shatar Lubowicki
- Jan Bydzera Marasiński
- Piotr Frontsiderr Moś
- Paweł Zimny Zima
- Bartosz Ślepy Sobota
Źródło: TOPKA.gaming
Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.
Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.
Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.
Więcej o Redakcja Syclik
Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.
- WWW |
- Więcej postów(980)