topka gaming

TOPKA.gaming i Telter Team organizują turniej

TOPKA.gaming i Telter Team z turniejem w CS:GO.

TOPKA.gaming i Telter Team organizują razem turniej o nazwie: T&T CUP. W puli nagród znajduję się aż 800 zł. Rozgrywki w zostały zaplanowane na 29 października.

Jak się zapisać?

Do 15 września należy zgłosić chęć wzięcia udziału w turnieju. Robicie to poprzez wiadomość prywatną, którą wysyłacie na fanpage jednego z organizatorów (TOPKA.gaming lub Telter Team).

Wzór zgłoszenia:

 • Nazwa drużyny
 • Link do fanpage’a
 • Link kontaktowy do kapitana (steam bądź facebook)
 • Logo drużyny
 • Skład:
  Zawodnik 1
  Zawodnik 2 itd.

Następnie należy wpłacić wpisowe w wysokości 10 zł do 18 Września (w razie kwalifikacji na turniej główny, dodatkowa opłata wynosi 20 zł).

Najpierw Kwalifikacje

Ważna informacja! Aby dostać się do głównego turnieju, trzeba wcześniej przebrnąć przez kwalifikacje! W zmaganiach ostatecznie weźmie udział 16 drużyn, aczkolwiek w otwartych kwalifikacjach będzie można wygrać tylko 8 slotów! Pozostałe zapewne zostaną przeznaczone na zaproszenia.

Podział zmagań na dwa etapy

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy:

 1. Faza grupowa, która odbędzie się od 29 października do 2 listopada w formacie BO1 – 4 grupy po 4 drużyny gdzie 2 wychodzą i będą walczyć w fazie pucharowej.
 2. Faza pucharowa będzie trwała od 3 do 5 listopada. Format drabinki: BO3.

Pierwsza tura kwalifikacji online

Pierwsza tura kwalifikacji rusza już 22 września. Podczas jej rozgrywania będzie można wywalczyć 4 sloty. Drużyny które dostaną się do półfinałów będą miały gwarantowane miejsce w głównym turnieju – T&T Cup. Rozgrywki kwalifikacyjne obędą się w formacie drabinki BO1. 

Druga tura kwalifikacji online

Druga tura działa na takich samych zasadach jak pierwsza.

 • Odbędzie się 13 sierpnia
 • Zapisy potrwają od 23 września do 8 października
 • Wpisowe należy wpłacić do 10 października
 • Limit miejsc: 32 sloty

Źródło: TOPKA.Gaming, Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.