thunder gamers

Thunder Gamers ze składem White

Thunder Gamers z pełnym składem dywizji White w CS:GO.

Thunder Gamers przez ostatnie tygodnie miało problemy z głównym składem. Bezpośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy, był brak możliwości grania w tygodniu u kilku graczy, którzy  należeli do głównej drużyny.

Podział na White i Black

Thunder Gamers nie chciało wyrzucić żadnego zawodnika. W związku z tym – jak sami napisali na własnym fanpage’u, w głowie właściciela organizacji zrodził się pomysł, żeby podzielić główny skład na dwie różne dywizję. Efekt?

Oficjalnie zaprezentowany line-up Thunder Gamers White CS:GO:

  • Kamil “N3mczaak” Rutkowski
  • Mariusz “Ovni” Rutkowski
  • Kuba “Szi_sz3j” Wójcik
  • Kuba “Kub4” Winiarski
  • Szymon “RAAN” Rybka

Skład dywizji czarnych ma pojawić się na fanpage’u organizacji już niebawem. Na chwilę obecną wiemy, że w zespole znajduję się pięciu zawodników. Czy chodzi o skład, który przedstawialiśmy w poprzednim newsie? Dowiemy się niebawem!

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.