thunder gamers

Thunder Gamers z konkursem

Thunder Gamers zdecydowało się zorganizować konkurs w którym do wygrania jest VIP na nowym TeamSpeaku organizacji.

Thunder Gamers w związku z otwarciem nowego – a zarazem własnego publicznego serwera TeamSpeak3, zdecydowało się na przeprowadzenie konkursu, w którym do wygania jest VIP. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego TS-a, wystarczy, że wejdziesz na stronę thundergaming3.webnode.com.

Co jest do wygrania?

Jeżeli zastanawiasz się teraz, czym jest VIP, to dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy listę przywilejów, jakie użytkownik otrzymuje po otrzymaniu wspomnianej rangi:

  • Swój prywatny kanał wraz z podkanałami
  • Możliwość zmiany nazwy podkanału i hasła
  • Szybki support oraz błyskawiczną pomoc techników

Jak wziąć udział?

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że dodasz komentarz pod postem na FB oraz polubisz fanpage’e: Thunder Gamers, Syclik.pl i AKademySkillss.

Wszystkim, którzy są zainteresowani konkursem, radzimy się pospieszyć. Wyniki poznamy już 2 września!

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.