thunder gamers

Thunder Gamers szuka graczy CS:GO

Thunder Gamers poszukuje samych zawodników lub pełnej drużyny do własnej dywizji CS:GO.

Thunder Gamers dotychczas bardziej było kojarzone ze społecznością Fortnite’a. Teraz ma się to jednak zmienić. Organizacja poszukuje graczy lub zespołu, który w najbliższym czasie dostanie możliwość reprezentowania TG podczas oficjalnych rozgrywek.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Ranga MGE w górę
  • Skończone 17 lat lub więcej

Oferta dla graczy lub drużyny:

  • Serwer TeamSpeak
  • Serwer CS:GO
  • W niedalekiej przyszłości koszulki
  • Elastyczne godziny treningów

Osoby odpowiedzialne za organizację Thunder Gamers zapewniają, że postarają się przygotować graczom odpowiednie warunki, które pozwolą im na dalszy rozwój własnych umiejętności.

Jeżeli zainteresowała was ich oferta, to zgłoszenia – standardowo – należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fanpage Thunder Gamers.

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.