thunder gamers

Thunder Gamers poszukuje menedżera i drużyny Fortnite

Thunder Gamers nadal poszukuje menedżera oraz zespołu Fortnite’a.

Thunder Gamers chociaż niedawno pozyskało dywizję CS:GO, to nadal poszukuje menedżera oraz drużyny w grze Fortnite – popularnym tytule typu battle royale.

Menedżer dywizji

W przypadku menedżera sprawa wygląda prosto. Musi to być osoba, która ma przynajmniej 17 lat i zna się na wspomnianym wyżej tytule. Do jego zadań należy głównie zajmowanie się sprawami zawodników, umawianie spotkań oraz publikacja informacji o drużynie na fanpage’u organizacji.

Zespół Fortnite’a

Jeżeli chodzi o zespół Fortnite’a to wymagania tutaj wyglądają w następujący sposób:

  • Wiek 16 lat lub więcej
  • Level 30 lub wyższy
  • Granie na PC

Poszukiwanych jest oczywiście 4 graczy. Swoje zgłoszenia możecie wysłać w wiadomości prywatnej na fanpage Thunder Gamers.

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.