the night clan

The Night Clan organizatorem turnieju Christmas Spirit Tournament

The Night Clan wraz z GamersArena organizuje turniej charytatywny CS:GO – Christmas Spirit Tournament

The Night Clan wraz GamersArena organizuje turniej charytatywny CS:GO, którego nazwa to: Christmas Spirit Tournament. Co jest powodem tej inicjatywy? Zbiórka pieniędzy na szczytny cel, którym jest pomoc dla małej dziewczynki o imieniu Natalka.

Trochę na temat zmagań

Turniej będzie składał się z dwóch części. Pierwszą będą kwalifikacje online, natomiast drugą – finały offline. Na ten moment jeszcze nie wiadomo gdzie dokładnie ma się odbyć drugi etap, wiemy tylko, że w Warszawie. Więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce.

Będzie stream

Podczas przebiegu całych rozgrywek, zbierane będą pieniądze na wcześniej wspomniany cel. Będziecie więc mieli możliwość wrzucenia kasy do puszki podczas finałów offline lub poprzez streama, którego poprowadzi jedyny i niezastąpiony Tomasz Stigu Cwyl.

Ciekawe nagrody

Co więcej każdy donate ma dawać widzom możliwość wygrania ciekawych nagród, które będą losowane poprzez system komputerowy. Cały turniej zostanie zwieńczony mieczem pokazowym, pomiędzy dwiema drużynami profesjonalnymi, polskimi drużynami CS:GO.

Jak się zapisać?

Zainteresowani wzięciem udziału w rozgrywkach, muszą wypełnić specjalny formularz, przygotowany na potrzeby tego turnieju.

Źródło: The Night Clan


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.