the conceited team e-sport

The Conceited Team E-Sport wprowadza zmiany przed następnymi turniejami

The Conceited Team E-Sport wprowadza zmiany w swoim składzie CS:GO, tuż przed kolejnymi turniejami.

The Conceited Team E-Sport zdecydowało się na przeprowadzenie w szeregach organizacji kilku znaczących zmian.

Zmiany w zarządzie

Nowe możliwości, nowe stanowisko – tym może pochwalić się Mateusz Heri Wróbel, który objął w Conceited pozycję menedżera. Na tym jednak nie koniec. Zmiana ta oznacza także, że stał się on automatycznie również właścicielem całego projektu. Jakie cele stawia sobie nowy zarządca organizacji? Drużyna ma zająć wysokie miejsce podczas GamersArena oraz turnieju organizowanego przez Epic Dude Gamers.

Zmiany w dywizji

Skoro główny skład opuścił Mateusz Heri Wróbel, to drużyna musiała znaleźć za niego zastępstwo. W związku z tym do podstawowego line-upu The Conceited Team E-Sport wszedł Mateusz BLUU Maciejczak.

The Conceited Team E-Sport CS:GO po zmianie:

  • Mateusz BLUU Maciejczak
  • Karol Kajoj Sujeta
  • Przemysław Mono Majsterek
  • Leszek Pablo Majsterek
  • Norbert Nonek Lubaszka

Źródło: The Conceited Team E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.