the conceited team e-sport

The Conceited Team E-Sport w trakcie przygotowań do kolejnego meczu w eXtreme League

The Conceited Team E-Sport przygotowuje się do meczu pucharowego w ramach eXtreme League.

Zespół CS:GO The Conceited Team E-Sport zdecydował się wziąć udział w turnieju CS:GO 5on5 OMEN by HP #1 Kwalifikacje Poland, który był organizowany przez polski oddział ESL. Niestety chłopaki musieli uznać wyższość już pierwszego z przeciwników, który pokonał zawodników TCTES wynikiem 16:13. Na obronę The Conceited należy wspomnieć, że nie grali w podstawowym składzie.

W piątek o 18:00 zagrają za to ważne spotkanie w fazie pucharowej eXtreme League. Zmierzą się tam z Wolf Gaming. Przegrana będzie oznaczała dla jednego z teamów ostatecznie pożegnanie się z tymi rozgrywkami.

A tak poza tym, to na ich fanpage’u znajdziecie konkurs na skin do M4A1-S.

Źródło: The Conceited Team E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.