unitedleague

The Bulls Team wygrywa UnitedLeague

Zakończyła się kolejna edycja UnitedLeague. Zwycięzcą okazała się ekipa The Bulls Team. Nie obyło się bez kontrowersji.

W meczu finałowym spotkały się dwie najlepsze ekipy tej edycji. Z jednej strony ElectricMonkeys, z drugiej faworyci do wygrania całego turnieju – The Bulls Team. Spotkanie rozstrzygnęło się na korzyść byków, którzy co prawda przegrali pierwszą mapę (Cache 5:16) ale dwie kolejne wygrali (Overpass 16:5, Inferno 16:6).

Trochę kontrowersji

Mimo zwycięstwa, The Bulls Team miało duże zastrzeżenia co do jakości organizacji samej ligi. W poście na własnym fanpage’u wytykali organizatorom faworyzowanie jednego teamu (domyślnie ElectricMonkeys) oraz problemy z serwerami. Dostało się także komentatorom, którzy zdaniem TBT nie specjalnie nadawali się do tego zadania.

Postawa typowa dla polskiej zaściankowej społeczności CS:GO

Zabawne jest to, że niektóre drużyny występujące w tego typu ligach, nadal mają pretensje do organizatorów o wszystko. Jeżeli nagrody są wypłacane, a turniej został ukończony, to należą się brawa dla administracji, że w tym niestabilnym środowisku, udało się im coś zrobić.

Jeżeli ktoś ma pretensje o stronniczych komentatorów, to zawsze mógł załatwić własnych. Ewentualnie polecamy następnym razem zagrać jakiś międzynarodowy turniej, gdzie mecze mają zapewne o wiele wyższy poziom i trudniej jest dostać się do finałów rozgrywek.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.