the bulls team

The Bulls Team podsumowuje rok 2017

The Bulls Team przygotowało dla swoich fanów podsumowanie 2017 roku.

Zapewne wszyscy kibice tej drużyny mieli już możliwość zapoznać się z tym obszernym postem. Jeżeli jednak nie należycie do tej grupy i nie widzieliście jeszcze oficjalnego posta na fanpage’u TBT, to zapraszamy do przeczytania go tutaj, a potem zostawienia lajka na fp byków, bo naszym zdaniem na to zasługują.

The BuLLs TEAM. Mix w 2017, team w 2018?

Witam kochani was bardzo serdecznie. Powoli zbliża się koniec roku 2017 i będziemy mogli przywitać wszyscy wspólnie nowy rok 2018. Czas na pewien sposób podsumowania, rozliczenia.

Zakładając na swój sposób tę organizacje – około cztery miesiące temu, podkusiła nas przede wszystkim chęć rywalizacji, chęć wygrywania i dominowania – cechy które każdy z nas miał od dawna, czy też chęć wspinania się szczebel po szczebelku w świecie esportu. Nie zwracając uwagi na korzyści materialne gramy dla siebie i dla przyjemności, realizując pożądane przez nas cele. Tym oto mottem kierujemy się wraz z innymi ludźmi do przodu. Tych bez dwóch zdań przyciągamy, ponieważ możemy się pochwalić:

 • Silnie rozbudowanym fundamentem, czyli fanbasem który jest budowany od podstaw (brak kupowanych lajków, kupionego fanpage;a – Więc wiemy na czym stoimy).
 • 350 lajków w zaledwie cztery miesiące, co daje nam prawie sto polubień fanpage’a w ciągu każdego miesiąca.
 • Najchętniej oglądane transmisje podczas naszych meczów (notowane najwyższe oglądalności).
 • Podczas kwalifikacji do drużyny zgłosiło się, aż 86 osób, co jest zapewne hitem jeżeli chodzi o mało znaną drużynę.
 • Prywatną wiadomość pisało do nas dokładnie 154 firm lub organizacji, czy też osób, a na wszystkie wiadomości staraliśmy się odpowiadać jak najszybciej, więc kontakt na linii zarząd – drużyna – osoby trzecie, jest bardzo dobry.

Rokujące na przyszłość wyniki? Bez wątpienia. Biorąc pod uwagę fakt, że jedynie jesteśmy klanem który powoli wychodzi z tego podziemia od zera… Na światło dzienne. Z tego miejsca oczywiście serdeczne podziękowania dla was! Miło mieć osoby, które nie trzymają z drużyną, z powodu osiągnięć, a jedynie są z drużyną, dopingując ją i trzymając za nią kciuki, spoglądając w przyszłość… Także fajnie mieć tę… Hmmm… Stosując porównanie: wierną kobietę, a nie kobietę która idzie do mężczyzny, bo ma miliony na koncie i fejm

Kolejne z optymistycznych cech? Od zera do top

Tak jak wspominałem – Naszym celem jest przede wszystkim chęć zaistnienia na polskim podwórku. Jeśli chcemy osiągać sukcesy, zdajemy sobie sprawę, że tzw. “sklejki” w podziemiach musimy cisnąć i to ostro… Dotyczy to każdej dywizji. Myślę, że udaje się nam to, gdyż (skupiając się na dywizji CS:GO):

 • Braliśmy udział w ligach z nagrodami.
 • Cztery razy z rzędu graliśmy w finale.
 • Wygraliśmy trzy, na cztery możliwe.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że czeka nas sporo pracy. W 2018 rok wejdziemy jako drużyna, już finalnie skompletowana. Był to długi okres testów, treningów – sprawdzania, a także okres w którym mieliśmy cały czas pod górkę i nie mogliśmy zrealizować wszystkich przetestowanych schematów, zagrań. Stąd także podziękowania dla drużyny, która wytrzymała te ciężkie okresy pod górkę. Teraz będzie jedynie z górki.

Plany, cele na 2018 rok, drużyno?

 • Zwiększenie intensywności treningów, w każdej dywizji. Jeśli chcemy dogonić topkę Polski – musimy ciężej pracować. Oni również pracowali i pracują do dziś na przestrzeni lat;
 • Udział na LANach (nie szkolnych – ale tych, z konkretnymi nagrodami. Najpierw w Polsce, potem zagranicą).
 • Bootcamp (oczywiście w Szczecin Gaming House). 
 • Zbliżenie się do TOP 10 Polski.
 • Nawiązanie współpracy z solidnymi sponsorami.
 • Dalsze budowanie naszego fanbase’u.
 • Zakupienie własnych koszulek esportowych, które zaprojektujemy wspólnie.
 • Nawiązanie pracy z jakimś kotem od robienia filmów.
 • Poszerzenie grona odbiorców, utworzenie dywizji League of Legends.

Podziękowania serdeczne dla obecnych sponsorów i patronów medialnych za współpracę. Myślę, że była to opłacalna współpraca dla obu stron. Mamy nadzieję, że wspierać będziecie nas w 2018 roku.

Najbliższe ligi z udziałem byków?

Tak jak mówiłem, oprócz skupienia się na LANach, drużyna CS:GO będzie musiała  wyrównać porachunki w ligach podziemnych… Tym razem z nagrodami, takimi jak:

Jeśli chodzi o inne dywizje:

Dywizja Rocket League niestety jeszcze bez osiągnąć. Śledźcie ich poczynania wraz z nami, tak jak naszego grajka fify 18, Kacpra Jawormeister Jaworskiego, który niedawno wygrał finał ESL. Trzymajcie kciuki, kibicujcie jak dotychczas – polecajcie znajomym. Im więcej nas, tym silniejszą jesteśmy armią, a gracze bardziej pewniejsi z waszym wsparciem.  #GoGoBuLLs #REDdevils.

 

Źródło:  The Bulls Team

 

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.