telter team

Telter Team żegna się z zawodnikiem i poszukuje jego następcy

Telter Team bez jednego zawodnika i ze wznowieniem rekrutacji

Telter Team poinformowało na swoim fanpage’u o dość nieciekawej sytuacji w drużynie. Gracz występujący w zespole pod pseudonimem MICHU, opuszcza szeregi organizacji. Powód jego odejścia jest nam jednak kompletnie nie znany, więc ciężko nam domniemywać, dlaczego podjął taką decyzję.

Co dalej?

Działacze Telter Team zdecydowali się nie poddawać i od razu otwarli rekrutację na pozycję In-Game-Lidera w drużynie. W celu znalezienia nowego zawodnika, pomoże im formularz z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Formularz zgłoszeniowy:

  • Lvl faceit
  • Ranga esea
  • Wiek
  • Doświadczenie

Każda osoba zainteresowana dołączeniem do Telter na wspomnianej wyżej pozycji, proszona jest zgłosić się na fanpage organizacji w wiadomości prywatnej.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.