telter team

Telter Team z nowymi zawodnikami

Telter Team dokonał kilku roszad w swoim głównym składzie CS:GO

Telter Team zakończył rekrutację do głównego składu CS:GO. W jej efekcie z zespołem pożegnało się dwóch dotychczas podstawowych zawodników: Filip Noise Sobierski oraz Wojciech RNS Ogórek. Wcześniej dywizję opuścił Michał MICHU Przybylski.

Nowe twarze

W ich miejsce dołączyła trójka nowych graczy: Sebastian WoLfOrT Wilczyński, Dawid Protex Gołda oraz Jakub Kubus332 Klimczyk. Od teraz będą oni reprezentować główny zespół Telter Team.

Pora na treningi

Formacja na chwilę obecną zamierza intensywnie trenować w celu wypracowania odpowiedniego zgrania. Później przyjdzie czas na kolejne turnieje oraz ligi.

Skład Telter Team CS:GO po zmianach prezentuje się następująco:

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.