telter team

Telter Team z nowym menedżerem

Telter Team ogłosiło nowego menedżera, który dołączy do zarządu organizacji.

Telter Team poinformował swoich fanów na fanpage’u, o nowej osobie w organizacji. Jest nią Maciej SzoszoN Szulc, który od dziś będzie pełnił obowiązki managera. Oczywiście dodatkowa pomocna dłoń w zarządzie na pewno wniesie nowe pomysły i ogólną świeżość do funkcjonowania całego projektu.

Czy nowy członek Telter szybko się zaaklimatyzuje na nowym stanowisku i będzie się dobrze czuł w nowym środowisku? Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Telter Team Academy – informacje

Dodatkowo w poście na fp, pojawiła się także informacja na temat akademii. Jak TT informuje, wcześniej została wybrana piątka, ale musiało dojść w niej do nieprzewidzianych wcześniej korekt. Finalny skład akademii zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.