telter team

Telter Team wygrywa KDG CUP

Telter Team zajmuje pierwsze miejsce w lidze KDG CUP

Jeżeli ktoś z was przegapił ostatniego newsa o drugim miejscu jednego z naszych partnerów, to zapewne zainteresuje go, że Telter Team brał  także udział we wspomnianej tam lidze, które organizatorem był KDG CUP. Ostatecznie reprezentanci TT wygrali ten turniej, nie przegrywając w nim żadnej mapy. Bilans Telter wyniósł 11-0.

Dalsze plany

Jak zapewnia Telter Team, turniej od KDG CUP to tylko przedsmak tego, co gracze pokażą podczas nadchodzących spotkań, które zaczną się po treningu na bootcampie. Przypominamy, że zawodnicy TT zaczęli wspomniany bootcamp w poniedziałek.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.