telter team

Telter Team CS:GO i bootcamp

Dywizja CS:GO Telter Team zdecydowała się na bootcamp.

Telter Team rozpoczyna przygotowania do powakacyjnych rozgrywek z mocnego uderzenia. Dywizja CS:GO weźmie udział w bootcampie. Zespół wybrał na bazę treningową Gaming House Farm2Play, który znajduje się w Lesznie. Trening – jak już wspomnieliśmy, ma przygotować team do nadchodzących turniejów.

Nowy kanał na Youtube

Jeszcze mamy dla was małą ciekawostkę. Telter Team zdecydował się na przypomnienie swoim fanom o kanale w serwisie YouTube. Z tej okazji organizacja przygotowała filmik prezentujący najlepsze akcje zespołu Fortnite’a z ostatnich gier. Możecie go obejrzeć poniżej.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.