team dark entry

Team_Dark_Entry z porażką w spotkaniu fazy grupowej KXN Cup

Team_Dark_Entry przegrywa swój drugi pojedynek w fazie grupowej turnieju KXN Cup.

Team_Dark_Entry na start nowego tygodnia poinformował swoich fanów o rozegraniu drugiego spotkania w KXN Cup.

Silni rywale

Duchy zmierzyły się z Element5 na mapie Mirage. Pierwsza połowa była dość wyrównana i ostatecznie zakończyła się wynikiem 6:9.

Druga połowa była jednak już dominacją rywali, którzy przy dobrej grze, ostatecznie wygrali spotkanie wynikiem 16:7.

Niechlubne zachowanie?

Team_Dark_Entry wspomniał także w poście o niemiłej sytuacji w postaci wyzwisk kierowanych przez rywala w stronę ich zawodników. Wygląda jednak na to, że cała ta sprawa rozeszła się po kościach.

Źródło: Team_Dark_Entry

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.