Team_Dark_Entry wychodzi z grupy w The Gamers Cup

Team_Dark_Entry z awansem do fazy play-off turnieju The Gamers Cup.

Team_Dark_Entry w szybki sposób wywalczył awans ze swojej grupy do faz play-off rozgrywek CS:GO The Gamers Cup.

O taki awans nic nie robiłem…

No właśnie, dlaczego szybko? Warto zacząć od początku. Team_Dark_Entry oficjalnie nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania w The Gamers Cup! Mimo takiego stanu rzeczy, wywalczył już awans z grupy.

Wszystko za sprawą informacji o rezygnacji ze zmagań ich dwóch rywali. Mowa tutaj o zespole Darkness I oraz Neproser-Gaming. W ten sposób – nie rozgrywając jeszcze żadnego meczu, Team_Dark_Entry awansował do fazy play-off The Gamers Cup.

Jeszcze jeden mecz

Awans nie oznacza, że Team_Dark_Entry ma już wszystkie swoje mecze za sobą. Zostało im jeszcze jedno spotkanie w fazie grupowej przeciwko Dark-Site. Wynik będzie więc decydował o rozstawieniu obu zespołów w kolejnej fazie rozgrywek.

Źródło: Team_Dark_Entry


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.