Team_Dark_Entry pojawił się w rankingu Cybersportu

Team_Dark_Entry pojawił się w rankingu prowadzonym przez portal Cybersport.

Team_Dark_Entry – a konkretniej dywizja CS:GO reprezentująca organizację, brała ostatnio udział w KXN Cup. Rezultaty z tych rozgrywek były uwzględniane w największym polskim rankingu drużyn Counter-Strike’a, prowadzonym przez portal Cybersport.

Pierwsze lody przełamane

Można powiedzieć, że najgorsze już za nimi, ponieważ pewna bariera została przełamana, a jeden z celów osiągnięty. Za taki należy na pewno uznać pojawienie się we wspomnianym rankingu. W końcu wiele amatorskich drużyn marzy o takim wyróżnieniu.

Obecne miejsce

Aktualnie fioletowo-czarni zajmują 142. miejsce w Polsce i znając ich obecne ambicje, na pewno będą chcieli powalczyć o dalszy awans.

Źródło: Team_Dark_Entry


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.