team von

Team VoN ze zmianami w zarządzie

Team VoN został zmuszony dokonać zmian w zarządzie organizacji. 

W związku z przejściem dotychczasowej dywizji Team VoN Red do PEST E-Sport, zmianie uległ skład zarządu organizacji. Z dniem 25 czerwca 2018 roku, dotychczasowy V-CEO Team VoN – Damian DHT Trzciński, przestał pełnić tę rolę. Nie jest on już także członkiem zarządu.

DHT w VONGG zajmował się realizacją projektu organizacji, a także utrzymywaniem kontaktów z dywizjami, partnerami oraz sponsorami. Nie wiemy jeszcze kto zastąpimy Damiana. Zgadujemy jednak, że do czasu wybrania nowej osoby na stanowisko zastępcy CEO, jego obowiązki będzie pełnił Mateusz V1MPAR Domurad.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.